Kurumsal

İK Vizyonumuz

Otomotiv perakendeciliği sektöründe en fazla tercih edilen şirket olmak.

İK Misyonumuz

Otokoç'ta insan kaynakları vizyonumuz, çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamak ve iş süreçlerimizi mükemmelleştirmek içinçağdaş, adil ve tüm paydaşlarımıza katma değer yaratan İK sistemleri geliştirmek ve bunları uygulamaktır. 

İK Politikamız

Otokoç olarak insan kaynakları politikamız, çalışanlarımızın memnuniyetini artırmak, gelişimlerini sürekli kılmak ve iş süreçlerimizi mükemmelleştirmek üzere, süreçlerde şeffaflık, çalışanlara adil yaklaşım, insan odaklı yönetim, tüm paydaşlarımıza katma değer yaratan insan kaynakları sistemleri geliştirmek ve uygulamaktır.

Performans Yönetimi

Otokoç çalışanlarının tümü, Performans Yönetim Sistemi’ne dahildir. Çok önem verdiğimiz ve tüm süreçlerimizin temelini oluşturan sistem sayesinde, işini kendi işi gibi benimseyen tüm çalışanlarımız; maddi ve manevi olarak tatmin olurken, müşterilerimize de en iyi hizmeti sunuyorlar. Otokoç'ta herşey çok şeffaf ve şirketimiz kazandıkça çalışanlarımızın da kazandığı bir altyapı oluşturduk. Çalışanlarımızın işlerinde yaşadıkları tatmin, müşterilerimize her birimimiz ve kadememizde sunduğumuz kaliteli, verimli ve güler yüzlü hizmetimizin de kaynağını oluşturuyor.

Haberler